plakaty

Triky designu prostorů – jak tvořivě vydekorovat koupelnu

Když někdo současně doporučuje fototapety pro koupelnu, absolutně to neznamená že je to špatný nápad. Je dokonce protivně – díky používaní velice odolných, vodotěsných látek fototapety se neničí a dobře vzdorují času a vodě. Fototapety můžou třeba proměnit syrové, zcela obvyklé místa změnit v elegantní obývací pokoj buď útulnou koupelnu s okouzlujícím designem. Díky pozoruhodným návrhům výrobků do aranžmá interiéru máte možnost obnovit koupelnu buď záchod nádherně, honem a nápaditě, tak aby přesně obrazovala vkus a koníčky bydlících. To se týče zároveň tradičních koupelen jež se nacházejí doma, a věřejných záchodů pro obchodní prostory.

plakaty
Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Určitě každý musí použivat koupelnu každodenně, a proto nejlepším způsobem je hezky ni vydekorovat – zejména, když plánujete úplnou aranžaci celého pokoje anebo i bytu, a fototapety do koupelny dávají v tom ohledu nejvíce možnosti – Přečtěte si o Eiffel tapet KOUPELNY (Přečtěte si o Eiffel tapet KOUPELNY). Kromě toho jsou přitomné skoro samy klady – jejích montáž je docela jednoduchá, množství barevních verzí a dekoračních účinků – neomezené. Nejlepším nápadem je spojit nábytek a dekorativní doplňky s motivámi, které jsou přiblížné tematice fototapety – např. jestli zvolená je fototapeta s pohledem na havajský ostrov, dobré bude slušit nábytek bílý, pískový a v dalších jemných barvách. Protože nalepení vyžaduje aspoň trochu manuálních dovedností, aby byly stabilně a vhodně nalepené, jestli táto schopnost chybí, nejlépe poprosit nějakého odborníka nebo jinou zkušenou osobu, aby mohla pomoct to udělat zprávně.

Jako všude, nejlépe během volby fototapet a jiných dekorativních příloh věnovat pozornost nejen tématu, ale rovněž barevní kompozice. Protože v koupelně klíčová je útulnost, nejlepším nápadem bude se držet barev jemných a lehko teplých. Vzorů fototapet pro koupelny je tak mnoho, že teď asi každý může najit něco vhodného pro sebe – http://demural.cz/plakaty/kvetiny (http://demural.cz/plakaty/kvetiny). K nejpopulárnějším patří přede vším vodní zvířata (tř. delfíny, žraloci buď mořské sasanky), oceány, pohledy na Havaj, schránky, buď náladové horské vodopády, ale tak opravdu to, co vyzdobí koupelnu, může omezovat pouze imaginace a vkus zákazníka. Samozřejmě držení rovnováhy je vážná v každém prostoru – jedna velkoplošná fototapeta většinou zcela stačí v nevelké nebo střední koupelně, ačkoliv když je velice malá, lepší volbou budou dekorační plakáty květiny, univerzální pro každý prostor.