stěny

Pustotu dokonale zaměníme čímsi hezkým a sympatickým

Hodně krát se díváme na pusté zdi a vnímáme, jež bychom na ně mohli cosi pověsIT. Doplňky na zdech činí pokoj příjemnějším.
Prázdné pokoje se jeví mnohdy nudně.

stěny
Źródło: http://www.sxc.hu/

Není místo se kam podívat a pořád přemýšlíme, jak je vybavit nejlepšími ozdoby. Jednodušší možností je pořídit si fototapety. Jsou snadné na užití a pohodlné na dotek. Fototapety jsou snadné v tom, jež nejsme povinní se trápit s jednobarevnou zdi- super fototapety (super fototapety). Jednoduše si smíme zakoupit fototapety i s ornamenty, popřípadě také si sami můžeme na ni natisknout jakousi oblíbenou fotku. Jestliže bychom chtěli mít přece jednobarevný pokoj, určitě by nebylo od věci, jestli by jsme někde dali plakáty na zeď. Je to prostá možnost jak zakrýt popřípadě zkrášlit pusté místo. Plakáty na zeď si již můžeme opatřit všude.

Jsou užitečné v tom, že nám zakrývají prázdné místo, či kdesi rovněž větší dírku. Nejsme povinní si lámat tedy hlavu, že kdesi nemůžeme nic najít. Postačí málo popřemýšlet a už držíme v ruce fototapety i s plakáty na zeď hotové. Každý člověk v pokoji by se měl pociťovat příjemně. Je to důležité v tom, aby si každý dobře odpočinul. Pokud nerelaxuje, naše tělo se začne krabatit. Pokud náš prostor bude vypadat dobře, ne pouze my, ale i jiní kamarádi nás budou chtít čím dále tím více navštěvovat i v rozmezí kdy tady nebudeme- viz příklady (viz příklady).

Pokoj je místnosti, kde trávíme hodně chvil. I v kanceláří, nebo na nějakém odlišném místě. Je třeba abychom žili v prostředí, jaké je pro nás budující a efektivní.