moderní byt

Ne pro pobavení se říká, že v obyčejnosti je krása!

Buďme profesionály v našem obydlí a také v ostatních pokojích, kde trávíme většinu času. V případě, že se chceme cítit skvěle na místě, ve kterém přebýváme, jsme povinni odstranit všechen naši bázeň a provést věci tak jak chceme. Mnohokrát máme znamenité nápady jak si vybavit svou místnost, své zahrádky, anebo jak si vytvořit vlastní svatební diář.

Zařizování obývacího pokoje
Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com
Jenže ono to ne vždy je tak lehké jak si to představujeme. Chtěli bychom takovou barvu, ale nikde ji nemůžeme najít. Přáli bychom si takový materiál, ale také ho nemůžeme vyhledat. Po delším čase našeho pátrání určitých materiálu na danou věc se smí stát, že rezignujeme z naší bezvadné představy a vytvoříme si další představu, tak aby pasovala k tomu co máme k dispozici. Fototapety mají to do sebe, že s nimi jde cokoli udělat – Demur (Demur). Nemusíme se obávat, že něco nezvládneme. Jsou dokonalé pro veškerou stěnu. Jsou pro ně stvořené. Smíme je mísit i s obyčejnými barvami na stěnu. Buď si vylepíme celý povrch, nebo také smíme vybrat si pásek krásné, dekorativní fototapety a zbylou část pokoje si vymalovat jednobarevnou barvou na zdi. Jestliže máme jakousi rozměrnější místnost, smíme zvolit si fototapety na jednu celou zeď. Je na nás, jaký motiv si vybereme. Fototapeta bude vypadat jako obraz. Závisí na tom, jaký potisk si vybereme. Na různých internetových stránkách ba v obchodech si na fototapety můžeme nechat natisknout foto se svými dětmi, foto, kterou jsme vytvořili kdesi v přírodě nějakého zvířete nebo rostliny.

Rozum a cit uspořádání
Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
Pěkně to udekoruje náš pokoj ba se s tím budeme příjemně cítit, neboť to bude originální vlastní výrobek. Můžeme v něm utvořit i nějaký příběh. Pokud do různých místnosti budeme vylepovat fototapety s konkretními motivy, zhotovíme si tak rodinný či školní příběh, který najisto u někoho jiného neobjevíme. Nechme své fantazii vykouzlit ojedinělost, jakou na jiném místě neobjevíme. Ve vlastním domě trávíme většinu našeho času z toho důvodu by měl vypadat rozdílně – Demural (Demural).