mieszkanie - wizja

Existovat dobře, s provedeným úkolem a bez překážek.

Zdá se to nemožné, aby člověk existoval bez zábran a zároveň s pocitem uskutečnění. Zamlouvají se nám lidi, jací si jdou za vlastním cílem. Přejeme si je doprovázet, ale někdy nám to nejde

.

dům
Autor: Eesti.pl
Źródło: http://www.flickr.com

Fotbalisté ve vlastních klubech používají fototapety sport. Nejednou na nich jsou zvěčnění špičkoví sportovci- demural.cz/fototapety/sport (demural.cz/fototapety/sport). Ti by měli inspirovat fotbalisty k hodnotnějším výkonům v konkrétním sportu. Kromě toho, si můžeme rovněž vyvěsit speciální 3D tapety, jaké nám budou nejmenším způsobem poukazovat, jak daný sportovec běhal. Tyto fototapety sport si smíme nalepit i u nás doma. Nebude nás to inspirovat pouze k činnému sportu, ale také nám to pomůže navýšit vlastní přání a směřovat za nimi. Děje se, že si vymezíme nějaký úkol, ale už ho nesplníme. Smí to být z toho důvodu, že je na nás hodně vysoký, zabírá to více času, ke kterému nám energie potom už nepostačuje.

Smí to být také tím, že s tím snem nežijeme. Nemyslíme na něj, neusilujeme se ho zrealizovat. Jestliže si přejeme něco, musíme to mít stále před očima. Pokud si do svého pokoje dovolíme pověsit 3D tapety , se sportovci, jací něco udělali, bude nás to motivovat k tomu, nevzdávat to, nýbrž sbližovat se k dokončení cíle- 3d fototapety (3d fototapety). Pokud si budujeme vlastní dům, můžeme mít určený obraz, jak by měl vypadat. Čím více se zařizování bytu přibližuje, tím více si uvědomujeme všechny podrobnosti. Uvědomujeme si, jak by měla vyhlížet společenská místnost, chodba a zbylé místnosti. Započínáme kupovat barvy, různé ozdoby, aby čím jak nejrychleji, náš nový dům, mohl být dodělaný.
Jedná věc je si přát cosi udělat a druhá věc je schopnost o tom snít, a potom to udělat ve skutečnosti. Pokud zařizujeme domek, můžeme si utvořit rovněž novou zahradu. Vložit do ní kamínky, utvořit si skalku. Dát tam, co milujeme. Interiér, přibližně jak vnějšek musí byt pohodlný, k přebývání a tvoření příštích nových návrhů.

Dobrým úkolem, jaký si člověk utváří, je přát si, aby i on směl být někdy na fototapetě jako inspirace pro jiné osoby. Tak nás to ještě znovu bude inspirovat ke konkrétním činům. /

Sport a další fyzické cvičení nám usnadňují se koncentrovat na věcech, jaké chceme dosáhnout.